EĞİTİM PROGRAMI ÖN KAYIT FORMU

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

*Sınava girecek adaylar, Örnek Türkçe Dil Yeterlik Sınavına ve sınavla ilgili diğer detaylara buradan ulaşabilirler. 

Candidates who will take the exam can access the Sample Turkish Language Proficiency Exam and other details related to the exam from here.

 

Sınava giriş için bu formu doldurmanız yeterlidir. / The only requirement to sign up for the exam is to fill out this form.

Sınav günü ve saatinde pasaportunuz ile sınava katılabilirsiniz. Bir sorun olması durumunda sizinle iletişime geçeceğiz. / You are allowed to sit for the exam at the specified date and time by presenting your passport. We will reach out to you in case of any issue

 

İletişim için lütfen Whatsapp grubumuza katılın. Sınavla ilgili bilgiler sınavdan bir gün önce buradan paylaşılacaktır. / For communication, kindly join our WhatsApp group. One day prior to the exam, information about the exam will be posted here.

↓↓↓
 

*Ödeme için Hesap Bilgileri (TL) /Account Information for Payment (TL) :

Unvan/Titleİstanbul Medeniyet Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi

IBAN: TR72 0001 0009 0063 6306 7950 53

 

Banka/Bank: T.C. ZİRAAT BANKASI

Maksimum 500 karakter

Maksimum 150 karakter

İstenilen Belgeler
Belge Adı
Pasaport Fotokopisi Dosya Yükle
Dekont (750 TL) Dosya Yükle

işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Bu istek formundaki verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu 3,5,8 ve 9. "Açık Rıza" ile ilgili maddelerin ilgili fıkraları göz önüne alınarak işlenmesini kabul ediyorum.
X